Наші експерти вислухають будь-яке ваше побажання

ТОВ «НВП ВОДОМІР» має в своєму розпорядженні вузькопрофільних сертифікованих фахівців, які комплексно підходять до виконання поставлених перед ними завдань з проектування та подальшого впровадження приладів КВПіА. Вони відмінно розбираються в своїй справі, виконую роботу, грунтуючись на вимогах стандартів і будівельних норм, постійно удосконалюються і стежать за інноваціями в даній області.

ТОВ “НВП ВОДОМІР” – це більше 20-и років досвіду роботи і величезна інформаційна база. Послуга з проектування об’єкта будь-якої складності буде надана якісно і професійно із застосуванням найпередовіших засобів проектування, будь то:

 • Проект технологічного чи комерційного вузла обліку води, стоків, пара, газу, теплової енергії;
 • Проект впровадження систем диспетчеризації і контролю технологічних параметрів процесу;
 • Розробка проектно-кошторисної документації;
 • Здійснення авторського нагляду за виконанням проектної документації.

Фахівці готові працювати різнопланово: орієнтуватися на впровадження нових об’єктів або готувати розробки по реконструкції діючих об’єктів. При цьому ми пропонуємо послуги з проектування будь-якого об’єкта в різних кліматичних умовах. Фахівці грамотно підійдуть до розробок, попередньо проведуть дослідження на місцевості і створять найбільш оптимальні конструкційні і інженерні рішення по установці приладів КВПіА.

 • Наші фахівці починають проектні роботи з деталізації технічних параметрів. Мається на увазі збір і систематизація технічних параметрів вузла обліку енергоресурсів, заповнення та узгодження опитувального листа на той чи інший прилад обліку, складання, спільно із замовником, технічного завдання на проектування. Такий підхід задає ритм усій роботі. Тут важливо врахувати запити і побажання замовника і особливості об’єкта.
 • Проектувальники в своїй роботі враховують не тільки кінцеве завдання. На даному етапі проводиться техніко-економічне обґрунтування застосування того чи іншого рішення, визначаються використовувані засоби вимірювання і матеріали, що відповідають запитам і фінансовим можливостям клієнта.
 • Фахівці націлені зробити експлуатацію об’єкта максимально простою і надійною. Тому в процесі створення конструктивних рішень акцентується увага тільки на перевірених часом випробуваних рішеннях, відповідних для даної місцевості і умов експлуатації. Такі проблеми як захист від несанкціонованого доступу, підтоплення, вплив електромагнітних полів будуть виключені в процесі проектування.
 • Інженерні рішення наші фахівці продумують до дрібниць – прагнуть забезпечити надійну і довготривалу експлуатацію встановлюються приладів. Це гарантується якісним і продуманим проектуванням місць установки датчиків, комунікаційних мереж і ліній зв’язку.

Професіонали нададуть послуги з проектування та супроводу проектів якісно і недорого

Фахівці компанії «НВП ВОДОМІР» здійснюють як типове, так і індивідуальне проектування. Ціни на послуги можуть варіюватися в залежності від:

 • Побажань замовника;
 • Складності об’єкта;
 • Архітектурних і інженерних особливостей об’єкта;
 • Стану справ на ринку КВПіА (від цього залежать ціни на обладнання, матеріали, а також на робочу силу);
 • Кількості залучених і найнятих працівників.

На кожному етапі роботи проектувальники не припиняють спілкування з замовником – тримають його в курсі прийнятих рішень і, при необхідності, пропонують більш вигідні і раціональні варіанти. Фахівці націлені забезпечити надійність експлуатації, при цьому знижуючи витрати клієнта і підвищуючи рентабельність всіх виконуваних робіт. При необхідності ми готові надати вам послуги з узгодження проектів з метрологією і в інших службах.

Оформіть заявку і ми відразу зв’яжемося з вами.