При підборі засобів вимірювань для вирішення поставлених завдань, ми, в першу чергу, детально з’ясовуємо їх технічну складову і завжди намагаємося запропонувати замовникам найбільш оптимальні варіанти по співвідношенню ціна-якість. Тому ми тісно співпрацюємо з багатьма виробниками, офіційними представниками і дистриб’юторами контрольно-вимірювальних приладів відомих світових виробників з Європи, Азії, Америки та Росії. Поряд з приладами власного виробництва, які ми завжди раді запропонувати своїм покупцям, колегам і партнерам, ми пропонуємо широкий асортимент товарів для обліку рідин, тепла, пари і газоподібних середовищ, вимірювання рівня. Це ультразвукові та електромагнітні витратоміри, побутові та промислові лічильники води, вихрові витратоміри пари та газів, радарні та акустичні рівнеміри, індикатори потоку, обладнання для дистанційного знімання інформації і багато іншого. Тому ми раді такій співпраці і пропонуємо вам ознайомитися з переліком компаній і торгових марок, які ми представляємо.

Yokogawa

YOKOGAWA (Японія)

Компанія YOKOGAWA займається передовими розробками і інноваціями в області контрольно-вимірювального обладнання, промислової автоматизації та управління технологічними процесами, лабораторного та вимірювального обладнання, а також в ряді інших сегментів. Промислова автоматизація грає ключову роль в цілому ряді галузей промисловості, таких як нафтова, хімічна, газова, енергетична, металургійна, целюлозно-паперова, фармацевтична і харчова. Орієнтуючись на даний сегмент, YOKOGAWA допомагає компаніям максимально збільшити прибуток, надаючи широкий спектр надійних продуктів, пропонує кращі рішення і сервіси в своєму класі. YOKOGAWA вносить свій внесок в розвиток суспільства, надаючи високотехнологічні продукти і рішення, орієнтовані на вимір, контроль і інформаційні технології. Компанія постійно вдосконалює свій бізнес і розвиває нові напрямки, створюючи ультрасучасні продукти і рішення. Корпорація YOKOGAWA будує свою політику так, щоб максимально відповідати потребам своїх Замовників і пропонувати їм нові прилади і системи, що виводять підприємства на якісно новий рівень ефективності та безпеки.


GE Sensing (США, Ірландія)

Компанія GE Panametrics – це визнаний світовий лідер в області наукових досліджень, розробки і виробництва приладів і систем контролю параметрів технологічних процесів. Ультразвукові витратоміри Panametrics отримали широке визнання і успішно застосовуються в різних галузях промисловості. Вироблені компанією прилади показують витрата, вологість газів і рідин, визначають склад газових сумішей. GE Panametrics має ряд заслужених нагород за інноваційні рішення в цій галузі вимірювальної техніки. В даний час фірма GE Panametrics входить в підрозділ GE Sensing корпорації General Electric. Компанія «Водомер» успішно співпрацює з офіційним представником GE Panametrics в Україні, країнах СНД і Росії. Устаткування GE Panametrics має всі необхідні сертифікати. Також, ми надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування всього обладнання, що постачається.


Sensus Metering Systems (Німеччина, Словакія)

Міжнародна група Sensus Metering Systems є одним з провідних світових виробників приладів обліку води та тепла, а також системного обладнання, що забезпечує дистанційне зчитування і передачу показань. На ринку України продукція групи Sensus представлена вже понад 10 років. Заводи, що увійшли до групи, розташовані в Німеччині – “SPX”, “Meinecke” і Словаччини – “Premex”. Вся продукція, що випускається відповідає світовим вимогам якості ISO 9001. Спираючись на свою бездоганну репутацію, Sensus Metering Systems співпрацює з замовниками у всьому світі, розуміючи і задовольняючи їх потреби в області вимірювання споживання кількості енергоносіїв. Групою Sensus випускається повний спектр приладів для обліку споживання холодної, гарячої води та теплової енергії: квартирні, будинкові та промислові лічильники води, теплолічильники ультразвукові та механічні для квартир і великих об’єктів, а також перевірочні стенди. Вироблене групою системне обладнання призначене для дистанційного зчитування і передачі показань із лічильників з використанням, як дротових, так і бездротових методів для подальшого зберігання, аналізу і обробки


Comac Cal

Comac Cal s.r.o. (Чехія)

Comac Cal – чеський виробник високоякісних електромагнітних витратомірів, реле потоку та іншого метрологічного обладнання. Справжній баланс безкомпромісною високої якості і прийнятної ціни! Електромагнітний витратоміри Flow 33 і Flow 38 стали справжнім відкриттям для споживачів України і країн СНД. Чеська компанія Comac Cal s.r.o. займається розробкою і виробництвом індукційних витратомірів і реле потоку з моменту її заснування. За довгий період існування компанія розробила і випустила на ринок вирішення найрізноманітніших завдань вимірювання, починаючи від простого дешевого витратоміра і закінчуючи складними смарт-системами з шумоізоляцією. Партнерство з транснаціональними компаніями Macnaught Pty Ltd і STS Sensor Technik Sirnach AG, які є лідерами у своїй галузі, і здатні вирішувати всілякі завдання в сфері промисловості, дозволило розширити асортимент продукції Comac Cal за рахунок випуску приладів, оснащених овальними шестернями і сенсорною технологією з манометром і індикатором рівня, включаючи комбіновані датчики, а також приладів для вимірювання температури. За 25 років історії компанія змогла запропонувати рішення, які повністю відповідають потребам наших клієнтів в абсолютно різних галузях промисловості.


Apator Powogaz

Apator Powogaz (Польща)

Компанія Apator Powogaz є одним з найбільших виробників водолічильників в Польщі і Європі. Компанія займає сильну позицію на ринку завдяки досвіду і професійним якостям, підкріпленим 80-літньою традицією. Найважливіше завдання, що стоїть перед компанією, це поставка продуктів і послуг найвищої якості клієнтам у всьому світі. компанія пропонує повний асортимент приладів обліку витрати води і тепла, а також розподільників вартості спожитої теплової енергії. Пропозиція включає також послуги дистанційного зчитування даних, ведення обліку та управління системами розподілу води і тепла. Марка Apator Powogaz відома не тільки в Польщі, а й за кордоном. Експорт істотно впливає на розвиток підприємства, і в даний час складає понад 50% від загального обсягу продажів. Продукція компанії продається в країнах Західної та Східної Європи, Близького і Далекого Сходу, Африки, обох Америк і в Австралії. Apator Powogaz пропонує квартирні, загальнобудинкові і промислові лічильники для холодної і гарячої води, механічні, електромагнітні та ультразвукові витратоміри, теплолічильники та перетворювачі витрати для них, розподільники вартості спожитого теплової енергії, послуги обліку витрати води і тепла, системи дистанційного зчитування лічильників води і тепла. Висока якість і функціональність продукції є пріоритетом компанії вже більше 80 років. Компанія заслужила довіру клієнтів завдяки безперервному пошуку нових рішень. Щоб новаторські ідеї йшли в парі з високою якістю, вже в 1995 році було прийнято рішення про реконструкцію діючої системи контролю якості і її адаптації до стандартів міжнародних стандартів серії ISO 9000. Впроваджена і сертифікована в 1996 році Система забезпечення якості стала моделлю поведінки для все її співробітників.


Landis Gyr

Landis+Gyr (Німеччина)

Компанія Landis+Gyr є одним з провідних постачальників інтегрованих рішень управління енергоспоживанням, адаптованих під потреби компаній. Лічильники Landis+Gyr і рішення дають підприємствам і кінцевим споживачам можливість скорочувати витрати енергії, витрати на її споживання і вносити свій внесок у збереження навколишнього середовища. Працюючи в 30 країнах на п’яти континентах, Landis+Gyr пропонує найширший вибір продуктів і послуг в області обліку енергоспоживання. Компанія вважається світовим лідером в області обліку енергоспоживання і займає міцні позиції по розширеному управлінню (AMM) і інтелектуальному обліку енергоспоживання.


Axioma

Axioma Metering (Литва)

Литовська фірма Axioma Metering виробляє прилади обліку тепла, води і стічних вод, пристрої збору даних і системи збору даних з приладів обліку. Компанія випускає кілька типів лічильників і витратомірів: механічні, електромагнітні та ультразвукові, які призначені для обліку в промислових, комерційних і житлових будівлях. У 1992 році компанія була перша в Литві, хто створив ультразвуковий теплолічильник, але не обмежувалися цим – до сих пір компанія постійно вдосконалює їх і пропонує новий асортимент різних приладів обліку. Ультразвуковий метод є одним з найбільш швидко розвиваються методів, оскільки він дозволяє виявити навіть найменші зміни потоку і негайно реагувати на них. Тому, як розробники ультразвукових систем, компанія постійно інвестує в наукові дослідження в цій області, в результаті чого гарантує точність і надійність своїх лічильників. Лічильники можуть бути підключені, як до наданої компанією системі енергоменеджменту, так і до інших систем обліку.


Сигнур

НПН «Сігнур» (Росія, Москва)

ТОВ “НВП ВОДОМЕР» є ексклюзивним в Україні офіційним представником і дистриб’ютором фірми НПН «Сігнур», заснованої співробітниками найстарішої російської лабораторії, яка розробляла ультразвукові витратоміри і рівнеміри спеціального та загальнопромислового призначення, в 1991 році. За цей час фірма стала провідним російським розробником і виробником електронних приладів контролю і обліку в ЖКГ та енергетиці, а також приладів для систем безпеки на залізничних переїздах, які встановлені на всіх залізницях Росії. Фірма має великий досвід роботи в галузі створення і інший вимірювальної техніки. Широко відомі в Росії і країнах СНД прилади, розроблені фахівцями фірми або при їх безпосередній участі. Пріоритетним напрямком діяльності фірми є розробка і виробництво ультразвукових витратомірів і рівнемірів для систем водопостачання та водовідведення. В даний час НПН «Сігнур» випускає нове покоління таких приладів: ультразвуковий витратомір ЕХО-Р-02(03); ультразвуковий витратомір АКРОН-01; ультразвукової двоканальний витратомір АКРОН-02; ультразвукової рівнемір ЕХО-АС-01; датчик виявлення транспортних засобів ДТР-О; мікрокомп’ютерний витратомір-вимірювач швидкості МКРС.


Ирвис

НПП «Ірвіс» (Росія, Казань)

ТОВ “НВП ВОДОМЕР” є єдиним в Україні офіційним представником і дистриб’ютором Науково-виробничого підприємства «Ірвіс», яке було засноване в 1990 році на базі кафедри спеціальних двигунів факультету ДЛА КДТУ ім. А.Н. Туполєва (КАІ). Основна спрямованість діяльності підприємства «Ірвіс» – це розробка і виробництво контрольно- вимірювальних приладів використовують вихровий і ультразвуковий метод вимірювання витрати газів: лічильників газу, витратомірів газу та інших газоподібних середовищ, витратоміри-лічильники, лічильники пара і інші.


Консорціум «ЛОГІКА-ТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ» (Росія, Санкт-Петербург)

Компанія «ВОДОМЕР» є офіційним постачальником продукції Консорціуму «ЛОГІКА-ТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ» – потужного об’єднання, що забезпечує комплексне рішення задач комерційного обліку енергоносіїв та енергозбереження в цілому в промисловості, енергетиці та житлово-комунального господарства. 30-річний досвід роботи консорціуму, високотехнологічна виробнича база, знання провідних фахівців галузі та накопичений портфель типових рішень забезпечують системний підхід до реалізації проекту будь-якої складності і відкривають нашим замовникам нові можливості, що дозволяють отримувати максимальний ефект і істотну економію енергоресурсів. За роки роботи консорціум зумів не тільки побудувати потужну структуру і заслужити визнання замовників, але і сформувати надійну партнерську мережу, що включає в себе більше 120 ліцензійних центрів в Росії і СНД, що забезпечують постачання фірмової продукції і повний комплекс супутніх робіт і послуг. Регіональні виробництва за ліцензією фірми розміщені на Уралі і в Білорусії. Стабільність і надійність, грунтовність і готовність враховувати побажання клієнтів, застосування сучасних технологій і динамічний розвиток – ось що сьогодні відрізняє консорціум «ЛОГІКА-ТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ». Серед замовників консорціуму – найбільші ресурсопостачальними організації, підприємства в сферах промисловості, енергетики та житлово-комунального господарства Росії і зарубіжжя.


Підприємство ТОВ «ГЛОБУС» (Росія, Бєлгород)

Підприємство ТОВ «ГЛОБУС» утворено в 1989 році. ТОВ “НВП ВОДОМЕР» є єдиним офіційним представником і дистриб’ютором ТОВ «ГЛОБУС» в Україні. Фірма має колектив розробників, програмістів і приладобудівників, які здатні розробити і налагодити випуск спеціалізованих вимірювальних і електронних пристроїв і розробити програмне забезпечення будь-якої складності. З дня заснування і по теперішній час підприємство займається розробкою і виробництвом приладів для вимірювання та обліку витрат і обсягів газу, пара, рідин, теплової енергії. Фірмою також випускаються перевірочні установки і прилади медичного призначення. Підприємство постійно розширює номенклатуру продукції, що випускається власної розробки. За минулі роки освоєно випуск цілого сімейства приладів під фірмовою маркою «Ірга». Випуск вихрових витратомірів «Ірга-РВ» повнопрохідними і погружного виконання дозволив проводити лічильники для вимірювання витрат практично будь-яких газоподібних і рідких середовищ. Лічильники газу «ТРСГ-Ірга» дозволяють враховувати будь-які одно- і багатокомпонентні гази, а лічильники кількості рідини «Ірга-2.3С» воду та інші рідини, забруднені домішками, нафта і нафтопродукти, розчини, суспензії, емульсії і розплави речовин. Також в даний час серійно випускаються струменеві витратоміри «Ірга-РС», лінійка обчислювачів «Ірга-2», калібратор «Ірга-К» та інші продукти.