При підборі засобів вимірювань для вирішення поставлених завдань, ми, в першу чергу, докладно з’ясовуємо їхню технічну складову і завжди намагаємося запропонувати замовникам найбільш оптимальні варіанти за співвідношенням ціна-якість. Тому ми тісно співпрацюємо з багатьма виробниками, офіційними представниками та дистриб’юторами контрольно-вимірювальних приладів відомих світових виробників із Європи, Азії, Америки та Росії. Поряд із приладами власного виробництва, які ми завжди раді запропонувати своїм покупцям, а також колегам та партнерам, ми пропонуємо широкий асортимент товарів для обліку рідин, тепла, пари та газоподібних середовищ, вимірювання рівня. Це ультразвукові та електромагнітні витратоміри, побутові та промислові лічильники води, вихрові витратоміри пари та газів, радарні та акустичні рівнеміри, індикатори потоку, обладнання для дистанційного знімання інформації та багато іншого. Тому ми раді такій співпраці та пропонуємо вам ознайомитися з переліком компаній та торгових марок, які ми представляємо.

 

Yokogawa

YOKOGAWA (Японія)

Компанія YOKOGAWA займається передовими розробками і інноваціями в області контрольно-вимірювального обладнання, промислової автоматизації та управління технологічними процесами, лабораторного та вимірювального обладнання, а також в ряді інших сегментів. Промислова автоматизація грає ключову роль в цілому ряді галузей промисловості, таких як нафтова, хімічна, газова, енергетична, металургійна, целюлозно-паперова, фармацевтична і харчова. Орієнтуючись на даний сегмент, YOKOGAWA допомагає компаніям максимально збільшити прибуток, надаючи широкий спектр надійних продуктів, пропонує кращі рішення і сервіси в своєму класі. YOKOGAWA вносить свій внесок в розвиток суспільства, надаючи високотехнологічні продукти і рішення, орієнтовані на вимір, контроль і інформаційні технології. Компанія постійно вдосконалює свій бізнес і розвиває нові напрямки, створюючи ультрасучасні продукти і рішення. Корпорація YOKOGAWA будує свою політику так, щоб максимально відповідати потребам своїх Замовників і пропонувати їм нові прилади і системи, що виводять підприємства на якісно новий рівень ефективності та безпеки.


GE Sensing (США, Ірландія)

Компанія GE Panametrics – це визнаний світовий лідер в області наукових досліджень, розробки і виробництва приладів і систем контролю параметрів технологічних процесів. Ультразвукові витратоміри Panametrics отримали широке визнання і успішно застосовуються в різних галузях промисловості. Вироблені компанією прилади показують витрата, вологість газів і рідин, визначають склад газових сумішей. GE Panametrics має ряд заслужених нагород за інноваційні рішення в цій галузі вимірювальної техніки. В даний час фірма GE Panametrics входить в підрозділ GE Sensing корпорації General Electric. Компанія «Водомер» успішно співпрацює з офіційним представником GE Panametrics в Україні, країнах СНД і Росії. Устаткування GE Panametrics має всі необхідні сертифікати. Також, ми надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування всього обладнання, що постачається.


Sensus Metering Systems (Німеччина, Словакія)

Міжнародна група Sensus Metering Systems є одним з провідних світових виробників приладів обліку води та тепла, а також системного обладнання, що забезпечує дистанційне зчитування і передачу показань. На ринку України продукція групи Sensus представлена вже понад 10 років. Заводи, що увійшли до групи, розташовані в Німеччині – “SPX”, “Meinecke” і Словаччини – “Premex”. Вся продукція, що випускається відповідає світовим вимогам якості ISO 9001. Спираючись на свою бездоганну репутацію, Sensus Metering Systems співпрацює з замовниками у всьому світі, розуміючи і задовольняючи їх потреби в області вимірювання споживання кількості енергоносіїв. Групою Sensus випускається повний спектр приладів для обліку споживання холодної, гарячої води та теплової енергії: квартирні, будинкові та промислові лічильники води, теплолічильники ультразвукові та механічні для квартир і великих об’єктів, а також перевірочні стенди. Вироблене групою системне обладнання призначене для дистанційного зчитування і передачі показань із лічильників з використанням, як дротових, так і бездротових методів для подальшого зберігання, аналізу і обробки


Comac Cal

Comac Cal s.r.o. (Чехія)

Comac Cal – чеський виробник високоякісних електромагнітних витратомірів, реле потоку та іншого метрологічного обладнання. Справжній баланс безкомпромісною високої якості і прийнятної ціни! Електромагнітний витратоміри Flow 33 і Flow 38 стали справжнім відкриттям для споживачів України і країн СНД. Чеська компанія Comac Cal s.r.o. займається розробкою і виробництвом індукційних витратомірів і реле потоку з моменту її заснування. За довгий період існування компанія розробила і випустила на ринок вирішення найрізноманітніших завдань вимірювання, починаючи від простого дешевого витратоміра і закінчуючи складними смарт-системами з шумоізоляцією. Партнерство з транснаціональними компаніями Macnaught Pty Ltd і STS Sensor Technik Sirnach AG, які є лідерами у своїй галузі, і здатні вирішувати всілякі завдання в сфері промисловості, дозволило розширити асортимент продукції Comac Cal за рахунок випуску приладів, оснащених овальними шестернями і сенсорною технологією з манометром і індикатором рівня, включаючи комбіновані датчики, а також приладів для вимірювання температури. За 25 років історії компанія змогла запропонувати рішення, які повністю відповідають потребам наших клієнтів в абсолютно різних галузях промисловості.


Apator Powogaz

Apator Powogaz (Польща)

Компанія Apator Powogaz є одним з найбільших виробників водолічильників в Польщі і Європі. Компанія займає сильну позицію на ринку завдяки досвіду і професійним якостям, підкріпленим 80-літньою традицією. Найважливіше завдання, що стоїть перед компанією, це поставка продуктів і послуг найвищої якості клієнтам у всьому світі. компанія пропонує повний асортимент приладів обліку витрати води і тепла, а також розподільників вартості спожитої теплової енергії. Пропозиція включає також послуги дистанційного зчитування даних, ведення обліку та управління системами розподілу води і тепла. Марка Apator Powogaz відома не тільки в Польщі, а й за кордоном. Експорт істотно впливає на розвиток підприємства, і в даний час складає понад 50% від загального обсягу продажів. Продукція компанії продається в країнах Західної та Східної Європи, Близького і Далекого Сходу, Африки, обох Америк і в Австралії. Apator Powogaz пропонує квартирні, загальнобудинкові і промислові лічильники для холодної і гарячої води, механічні, електромагнітні та ультразвукові витратоміри, теплолічильники та перетворювачі витрати для них, розподільники вартості спожитого теплової енергії, послуги обліку витрати води і тепла, системи дистанційного зчитування лічильників води і тепла. Висока якість і функціональність продукції є пріоритетом компанії вже більше 80 років. Компанія заслужила довіру клієнтів завдяки безперервному пошуку нових рішень. Щоб новаторські ідеї йшли в парі з високою якістю, вже в 1995 році було прийнято рішення про реконструкцію діючої системи контролю якості і її адаптації до стандартів міжнародних стандартів серії ISO 9000. Впроваджена і сертифікована в 1996 році Система забезпечення якості стала моделлю поведінки для все її співробітників.


Axioma

Axioma Metering (Литва)

Литовська фірма Axioma Metering виробляє прилади обліку тепла, води і стічних вод, пристрої збору даних і системи збору даних з приладів обліку. Компанія випускає кілька типів лічильників і витратомірів: механічні, електромагнітні та ультразвукові, які призначені для обліку в промислових, комерційних і житлових будівлях. У 1992 році компанія була перша в Литві, хто створив ультразвуковий теплолічильник, але не обмежувалися цим – до сих пір компанія постійно вдосконалює їх і пропонує новий асортимент різних приладів обліку. Ультразвуковий метод є одним з найбільш швидко розвиваються методів, оскільки він дозволяє виявити навіть найменші зміни потоку і негайно реагувати на них. Тому, як розробники ультразвукових систем, компанія постійно інвестує в наукові дослідження в цій області, в результаті чого гарантує точність і надійність своїх лічильників. Лічильники можуть бути підключені, як до наданої компанією системі енергоменеджменту, так і до інших систем обліку.