ТОВ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОМІР” надає широкий асортимент товарів та послуг в сфері обліку енергоресурсів і поставок спеціалізованого промислового обладнання та засобів вимірювальної техніки.

“НВП ВОДОМЕР” є провідним українським підприємством в області розробки і виробництва ультразвукових промислових витратомірів сімейства ІРКА і систем обліку енергоносіїв. Наші товари і послуги – це результат праці висококваліфікованих фахівців, зважених технічних рішень розробників, опора на сучасні технології проектування та виробництва.

Ми працюємо в системі якості ISO 9001, стандарти якої неухильно дотримуються на всіх етапах виробничого циклу. Висока якість нашої продукції досягається за рахунок культури виробництва, застосування нових технологій, використання елементної бази від Analog Devices, Altera, Atmel, Microchip. Контроль якості забезпечує найвищий рівень надаваних нами послуг. За час нашої роботи вироблено, поставлено і змонтовано на об’єктах замовників кілька тисяч приладів обліку, як по Україні, так і за її межами.

Нашими постійними клієнтами є металургійні заводи і гірничодобувні підприємства, хімічні підприємства, теплові та атомні електростанції, комунальні підприємства, зрошувальні системи і безліч інших підприємств і організацій незалежно від сфери їх діяльності.

У нашому асортименті товарів Ви зможете знайти обладнання інших відомих світових виробників: Yokogawa, GE Sensing, Sensus, Comac Cal, PoWoGaz, Landys + Gyr, Axioma Metering.

Тому, шановні замовники і партнери, ви можете сміливо звертатися до нас з будь-якими питаннями і виробничими проблемами, пов’язаними з засобами обліку енергоресурсів на ваших підприємствах. Розуміння потреб клієнта стало особливо важливим елементом нашої діяльності і, оскільки наша робота не укладена в жорсткі рамки, ми завжди готові освоювати для вас нові види послуг і вирішувати навіть найскладніші завдання з області обліку енергоносіїв, пропонуючи грамотні проектні рішення, надійне обладнання, якісний монтаж і подальше сервісне обслуговування.

Директор ТОВ “НВП ВОДОМІР”
Михайло Мінченко

Filter Projects