Кореляційний течешукач Eureka3
Кореляційний течешукач Eureka3

Інноваційний корелятор Eureka3 забезпечує ефективну локалізацію витоків навіть на пластикових трубах. Завдяки універсальній платформі можлива робота з кореляційними реєстраторами шуму та наземним мікрофоном для оптимальної локалізації та підтвердження витоків.

Ціну уточнюйте
Акустический течеискатель Primayer Mikron3 Alpha+Gamma - фото
Течешукач акустичний Primayer Mikron3 Alpha + Gamma

Система Mikron3 призначена для оптимального точного визначення витоків і їх підтвердження. Поєднання передових датчиків з електронною обробкою низьких шумів забезпечують чудові акустичні параметри. Завдяки вибору датчиків і процесорів, Mikron3 являє собою гнучкий робочий інструмент з пошуку витоків. Mikron3 вловлює шуми, які є наслідком витоку в підземних трубопроводах. Шум витоку передається через воду і стінки труби і таким чином він може бути визначений шляхом прослуховування на засувках і гідрантах використовуючи ручний датчик Mikron3. Шум витоку також поширюється через місце витоку в грунт, для визначення місця розташування витоку з поверхні може використовуватися наземний мікрофон Mikron3.

Ціну уточнюйте
Цифрова система виявлення та локалізації витоків Enigma
Цифрова система виявлення та локалізації витоків Enigma

Enigma™ це нове покоління багатопозиційних шукачів пошуку, що випускаються компанією Ovarro. Використовується на мережах водопостачання та теплових мережах.

Ціну уточнюйте
Квартирный одноструйный счетчик воды ResidiaJet C c корпусом из композитного материала - фото
Лічильник води SENSUS ResidiaJet C квартирний (DN 15)

Лічильник води SENSUS – квартирний однострйний з корпусом з композитного матеріалу (DN 15).

ResidiaJet З Q3 2,5 / 50 призначений для зміни обсягу холодної питної або технічної води з температурою до 50 ° С.

ResidiaJet-С Q3 2,5 / 90 призначений для зміни обсягу гарячої води з температурою до 90 ° С.

Ціну уточнюйте
Квартирный одноструйный счетчик воды ResidiaJet - фото
Лічильник води SENSUS ResidiaJet квартирний одноструйний (DN 15 – 20)

Лічильники ResidiaJet Q3 2,5 / 50 DN 15, ResidiaJet Q3 4,0 / 50 DN 20 призначені для вимірювання об’єму холодної питної або технічної води з температурою до 50 ° С.

Лічильники ResidiaJet Q3 2,5 / 90 DN 15, ResidiaJet Q3 2,5 / 90 DN 20 призначені для вимірювання об’єму гарячої води з температурою до 90 ° С.

Ціну уточнюйте
Тепловычислитель PolluTherm, Х - фото
Теплообчислювач SENSUS PolluTherm, X

Теплообчислювач PolluTherm Х (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluTherm (монтаж в зворотний трубопровід) – складова частина лічильника теплової енергії. Залежно від вимог замовника може використовуватися спільно з лічильниками будь-яких діаметрів і типів (DN від 15 мм до 300 мм). Призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 150 ° С. Комбінований варіант теплообчислювача дозволяє працювати як з тепло так і з хладоносієм.

Ціну уточнюйте
Квартирный счетчик тепловой энергии PolluCom EX, E - фото
Теплолічильник SENSUS PolluCom EX, E (DN 15 – 20)

Компактний механічний лічильник тепла PolluCom EX (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluCom E (монтаж в зворотний трубопровід) призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 100 ° С і робочим тиском до 1,6 МПа. Може використовуватися в квартирах, котеджах, магазинах, офісах і т. Д.

Ціну уточнюйте
Ультразвуковой теплосчетчик PolluStat EX, E (DN 15 – 40) - фото
Ультразвуковий теплолічильник SENSUS PolluStat EX, E (DN 15 – 40)

Ультразвуковий теплолічильник PolluStat EХ (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluStat E (монтаж в зворотний трубопровід) призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 150 ° С і робочим тиском до 1,6 МПа (під замовлення модифікація з робочим тиском до 2,5 МПа). Комбінований варіант лічильника теплової енергії дозволяє працювати як з теплоносієм так і хладоносієм (системи кондиціонування, системи обліку холоду).

Ціну уточнюйте
Ультразвуковой теплосчетчик PolluStat EX, E (DN 50-100) - фото
Ультразвуковий теплолічильник SENSUS PolluStat EX, E (DN 50 – 100)

Ультразвуковий лічильник тепла PolluStat EX (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluStat E (монтаж в зворотний трубопровід) призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 150 ° С і робочим тиском до 1,6 МПа (під замовлення модифікація з робочим тиском до 2,5 МПа). Комбінований варіант лічильника теплової енергії дозволяє працювати як з тепло так і хладоносієм (системи кондиціонування, системи обліку холоду).

Ціну уточнюйте
Промышленный электромагнитный расходомер Comac Cal Flow 38 с измерительным блоком - фото 2
Промышленный электромагнитный расходомер Comac Cal Flow 38 с измерительным блоком - фото 1
Електромагнітний витратомір Comac Cal Flow 38 (DN 6 – 400)

Електромагнітний промисловий витратомір FLOW 38 призначений для широкого спектру вимірювань потоку в різних галузях промисловості. Прилад доступний в різних виконаннях: фланцеве, «сендвіч», різьбове і харчове (фітінг DIN 11851). Конструкція витратоміра може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі або сталі з поліуретановим покриттям. Електронний аналізує блок доступний в трьох варіантах: стандарт, фронтальний, панель.

Перевагою фронтальної версії є розташування блоку обробки інформації в передній частині датчика, а в разі відокремленого виконання, блок може бути встановлений в монтажну рейку. Панельна версія блоку передбачає установку дисплея в дверцята електрошафи.

Ціну уточнюйте
Электромагнитный расходомер с автономным питанием Comac Cal Flow 45 - фото 1
Электромагнитный расходомер с автономным питанием Comac Cal Flow 45 - фото 2
Електромагнітний витратомір з автономним живленням Comac Cal Flow 45 (DN 32 – 400)

Промисловий електромагнітний (індукційний) витратомір Flow 45 з автономним живленням був спеціально розроблений для установки в місцях без джерела живлення. Даний витратомір є ідеальним рішенням для водоподающих каналів, установки дренажу і каналізаційних насосних станцій. Конструкція витратоміра має клас пиловологозахисту IP67 і систему автоматизованої діагностики всіх функцій, що необхідно для стабільності вимірювань.

Витратомір може визначати «порожню трубу», т. Е. Відсутність рідини в трубі, а також враховувати результати вимірювань в залежності від напрямку течії рідини. Термін служби батареї залежить від частоти вимірювань, наприклад, при проведенні замірів 1 раз в 10 секунд, робота батареї складе 5 років. Flow 45 оснащений дисплеєм, який активізується натисканням на кнопку.

Ціну уточнюйте
QalcoSonic Heat 1 - фото 1
QalcoSonic Heat 1 - фото 3
Ультразвуковий теплолічильник QalcoSonic Heat 1 (DN 15 – 50)

Теплолічильник Qalco (SKS-3) конструктивного виконання QALCOSONIC HEAT 1 призначений для вимірювання, контролю та обліку теплової енергії і параметрів теплоносія в системах теплопостачання, а також охолодження, у виробника і споживача, і служить для забезпечення комерційного обліку теплопостачання (теплоспоживання) і параметрів гарячого і холодного водопостачання.

Ціну уточнюйте
Ультразвуковий лічильник теплової енергії QALCOSONIC E3
Ультразвуковий лічильник теплової енергії QALCOSONIC E3
Ультразвуковий лічильник теплової енергії QALCOSONIC E3

Ультразвуковий лічильник теплоенергії QALCOSONIC E3 призначений для комерційного обліку енергії тепла і охолодження з реэстрацією данних в двух різних регістрах. Лічильник використовується на об’єктах центрального опалення (в житлових будинках, компаніях і організаціях, об’єктах теплопостачання).

Ціну уточнюйте
QalcoSonic Heat 2 - фото 1
QalcoSonic Heat 2 - фото 4
Ультразвуковий теплолічильник QalcoSonic Heat 2 (DN 15 – 200)

Теплолічильник Qalco (SKS-3) конструктивного виконання QALCOSONIC HEAT 2 призначений для вимірювання, контролю та обліку кількості теплової енергії і параметрів теплоносія в системах теплопостачання (а також охолодження) у виробника і споживача і служать для для забезпечення комерційного обліку теплопостачання (теплоспоживання) і параметрів гарячого і холодного водопостачання.

Ціну уточнюйте
QalcoSonic F1 - фото
Ультразвуковий витратомір QalcoSonic F1 (DN 15 – 100)

Лічильник води ультразвукової QALCOSONIC F1 призначений для вимірювання об’єму холодної і гарячої води, що протікає по трубопроводу під давленіем.

Область застосування лічильника – об’єкти споживання промислового, комунального, комерційного та побутового призначення.

Ціну уточнюйте
Ультразвуковий витратомір QalcoSonic F1 IP68 (DN 15 – 100)
Ультразвуковий витратомір QalcoSonic F1 IP68 (DN 15 – 100)
Ультразвуковий витратомір QalcoSonic F1 IP68 (DN 15 – 100)

Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC F1 (IP 68) призначений для вимірювання споживання холодної та гарячої води в домашніх господарствах і багатоквартирних будинках, а також для промислового застосування.

Статичний лічильник води на базі ультразвукової технології.
Висока точність.
Підходить для побутового та комерційного використання.
Гаряча і холодна вода.

Сертифікація: MID, Відп. OIML R49, EN 14154, інтерфейси AMR.

Ціну уточнюйте
Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 (DN 15 – 20)
Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 (DN 15 – 20)
Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 (DN 15 – 20)

Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 призначений для точного вимірювання споживання холодної та гарячої води в приватних домоволодіннях, багатоквартирних будинках і невеликих комерційних приміщеннях.

 • Статичний метод вимірювання витрати води, відсутність рухомих частин.
 • Висока точність вимірювання витрати води.
 • Виключаються відхилення вимірювання, викликані піском, зваженими частинками і бульбашками повітря.
 • Тривалий період стабільних і надійних вимірювань.
 • 9 розрядний, багатостроковий LCD дисплей. Загальний обсяг і індикація миттєвої витрати.
 • Чутливий і точний при мінімальних витратах, від 1 л / год
 • Підготовлено до передачі даних через інтерфейси NB-IoT, wM-BUS, NFC і LORA
Ціну уточнюйте
Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 (DN 25 – 40)
Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 (DN 25 – 40)
Ультразвуковий лічильник води QALCOSONIC W1 (DN 25 – 40)

Ультразвуковий лічильник витрати води QALCOSONIC W1 призначений для точного вимірювання витраченої холодної і гарячої води в домашньому господарстві, багатоквартирних будинках і невеликих промислових приміщеннях.

Це перший ультразвукової лічильник води з інтегрованою технологією Narrow-Band-IoT (NB-IoT) в Європі.

 • Статистичний метод вимірювання витраченої води, без застосування будь-яких рухомих деталей
 • Особливо точне вимірювання витраченої води
 • Елімінувати відхилення в вимірах, які можуть бути викликані піском, опадами або повітряними пробками
 • Довготривала стабільність і надійність вимірювань
 • Рідкокристалічний 9-значний двухстрочний індикатор показань. Відображення загального обсягу і моментного витрати
 • Чутливість і точність при мінімальних витратах, до 3 л / ч.
 • Підготовлено до віддаленої передачі даних в системи AMR через NB-IoT, LoRa, wMBus і NFC

Сертифікат затвердження типу: MID (2014/32 / ES)
Сертифікати зв’язку: LoRaWAN, OMS
Сертифікати радіосигналу: FCC (США), FCC (Канада), УКРЧАСТОТНАГЛЯД (Україна)

Ціну уточнюйте