Тепловычислитель ВКТ-7 - фото 1
Тепловычислитель ВКТ-7 - фото 2
Теплолічильник ВКТ-7

Теплолічильник з вбудованою батареєю ВКТ-7 призначений для обліку, реєстрації дистанційного моніторингу теплоспоживання і параметрів теплоносія в двох закритих і відкритих системах водяного теплопостачання, кожна з яких може містити трубопроводи: подає, зворотний і ГВП, підживлення або питної води.

Ціну уточнюйте
Тепловычислитель PolluTherm, Х - фото
Теплообчислювач SENSUS PolluTherm, X

Теплообчислювач PolluTherm Х (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluTherm (монтаж в зворотний трубопровід) – складова частина лічильника теплової енергії. Залежно від вимог замовника може використовуватися спільно з лічильниками будь-яких діаметрів і типів (DN від 15 мм до 300 мм). Призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 150 ° С. Комбінований варіант теплообчислювача дозволяє працювати як з тепло так і з хладоносієм.

Ціну уточнюйте
Квартирный счетчик тепловой энергии PolluCom EX, E - фото
Теплолічильник SENSUS PolluCom EX, E (DN 15 – 20)

Компактний механічний лічильник тепла PolluCom EX (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluCom E (монтаж в зворотний трубопровід) призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 100 ° С і робочим тиском до 1,6 МПа. Може використовуватися в квартирах, котеджах, магазинах, офісах і т. Д.

Ціну уточнюйте
Ультразвуковой теплосчетчик PolluStat EX, E (DN 15 – 40) - фото
Ультразвуковий теплолічильник SENSUS PolluStat EX, E (DN 15 – 40)

Ультразвуковий теплолічильник PolluStat EХ (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluStat E (монтаж в зворотний трубопровід) призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 150 ° С і робочим тиском до 1,6 МПа (під замовлення модифікація з робочим тиском до 2,5 МПа). Комбінований варіант лічильника теплової енергії дозволяє працювати як з теплоносієм так і хладоносієм (системи кондиціонування, системи обліку холоду).

Ціну уточнюйте
Ультразвуковой теплосчетчик PolluStat EX, E (DN 50-100) - фото
Ультразвуковий теплолічильник SENSUS PolluStat EX, E (DN 50 – 100)

Ультразвуковий лічильник тепла PolluStat EX (монтаж у вхідний трубопровід) і PolluStat E (монтаж в зворотний трубопровід) призначений для комерційного обліку теплової енергії в закритих системах опалення з максимальною температурою води до 150 ° С і робочим тиском до 1,6 МПа (під замовлення модифікація з робочим тиском до 2,5 МПа). Комбінований варіант лічильника теплової енергії дозволяє працювати як з тепло так і хладоносієм (системи кондиціонування, системи обліку холоду).

Ціну уточнюйте
QalcoMet Heat 1 - фото 1
QalcoMet Heat 1 - фото 3
Ультразвуковий теплолічильник QalcoMet Heat 1 (DN 15 – 100)

Теплолічильник QALCO (SKS-3) конструктивного виконання QALCOMET HEAT 1 призначений для вимірювання, контролю та обліку теплової енергії і параметрів теплоносія в системах теплопостачання у виробника і споживача і служить для забезпечення комерційного обліку теплопостачання (теплоспоживання) і параметрів гарячого і холодного водопостачання.

Область застосування – джерела теплоти, підприємства теплових мереж, теплові пункти, об’єкти споживання (будівлі) промислового, комунального, комерційного та побутового назначенія.Теплосчетчік QALCO (SKS-3) конструктивного виконання QALCOMET HEAT 1 поставляється з ультразвуковими витратомірами QALCOSONIC FLOW 2.

Ціну уточнюйте
QalcoSonic Heat 1 - фото 1
QalcoSonic Heat 1 - фото 3
Ультразвуковий теплолічильник QalcoSonic Heat 1 (DN 15 – 50)

Теплолічильник Qalco (SKS-3) конструктивного виконання QALCOSONIC HEAT 1 призначений для вимірювання, контролю та обліку теплової енергії і параметрів теплоносія в системах теплопостачання, а також охолодження, у виробника і споживача, і служить для забезпечення комерційного обліку теплопостачання (теплоспоживання) і параметрів гарячого і холодного водопостачання.

Ціну уточнюйте
Ультразвуковий лічильник теплової енергії QALCOSONIC E3
Ультразвуковий лічильник теплової енергії QALCOSONIC E3
Ультразвуковий лічильник теплової енергії QALCOSONIC E3

Ультразвуковий лічильник теплоенергії QALCOSONIC E3 призначений для комерційного обліку енергії тепла і охолодження з реэстрацією данних в двух різних регістрах. Лічильник використовується на об’єктах центрального опалення (в житлових будинках, компаніях і організаціях, об’єктах теплопостачання).

Ціну уточнюйте
QalcoSonic Heat 2 - фото 1
QalcoSonic Heat 2 - фото 4
Ультразвуковий теплолічильник QalcoSonic Heat 2 (DN 15 – 200)

Теплолічильник Qalco (SKS-3) конструктивного виконання QALCOSONIC HEAT 2 призначений для вимірювання, контролю та обліку кількості теплової енергії і параметрів теплоносія в системах теплопостачання (а також охолодження) у виробника і споживача і служать для для забезпечення комерційного обліку теплопостачання (теплоспоживання) і параметрів гарячого і холодного водопостачання.

Ціну уточнюйте